Klientui pageidaujant butą galime įrengti. Perkant butą su pilna apdaila prie buto kainos prisideda 230eu. už vieną kv.m.

Pilnos apdailos aprašas:


Butai pardavinėjami su šia apdaila: grindys sudėtos, sienos dažytos, pilna elektros instaliacija (visi jungtukai ir el. lizdai, belieka tik susikabinti šviestuvus) kabelinei TV, internetui. Langai plastikiniai (dalis langų – plačios vitrinos iki žemės), durys sudėtos, dujinis šildymas su katilu , garso izoliacija atitinkanti Lietuvoje reglamentuotas statybos normas ir taisykles. Kanalizacija prijungta prie miesto sistemos.

ĮRANGA:
1. Vidinės durys  – laminuotos arba medinės iki 150eu už 1 komplektą, su vyriais, spynomis, rankenomis ir kitomis sudėtinėmis dalimis.
2. WC įranga iki 900eu (klozetas, vonia arba dušo kabina, prasutuvas, gyvatukas su pagalbinėmis montavimo medžiagomis)
3. Vonios kambario, tambūro, laiptų ar virtuvės zonos plytelės iki 9eu už 1 kv.m.
4. Laminatas iki 8eur uz 1kv.m.
5. Kita (palangės, rozetės, dažai, tapetai, paklotas, grindjuostės ir pagalbinės montavimo medžiagos(klijai,glaistas,silikons,akrilas,gruntas ir t.t.)) - Standartinės kainos.

1. Su klientu Bus suderinta visa santechnika: klozetas, kriauklė, dušo kabina ar vonia.
2. Vonios kambaryje sienos bus išklijuotos plytelėmis ir įrengti reikiami įvadai pajungti skalbimo mašinai.
3. Apdaila bus derinama su klientu (pavyzdžiui, klientas galės koreguotis pertvarinių sienų ir durų spalvą, jei norės galės koreguoti grindų dangą, t.y. tiesti kiliminę dangą ir pan.).
4. Bus įrengta vieta virtuvei su karšto ir šalto vandens bei kanalizacijos įvadais.
5. Visi vamzdynai, išskyrus dujų, bus paslėpti.


 .